dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 178 z 178

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Witaj Wpadam z rewizytą Po widoku z okna sądzę, że jesteśmy sąsiadkami Super dostosowaliście projekt, będzie pięknie!

  2. #2

    Domyślnie

    Ślicznie się robi! Z zewnątrz wygląda na taki niepozorny domek - a wnętrze pełne przestrzeni Zdradzisz jaki to kolor okien?

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar IwaKrzys
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Podlaskie
    Posty
    180
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    aha i z ostaniego zdjecia jak patrze to jeszcze okno na gorze mozna bylo wcisnac ale wy chyba jakos pozniej na ta gore uzytkowa sie zdecydowaliscie tak???

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar IwaKrzys
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Podlaskie
    Posty
    180
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    z oknami jakos wierze ze nie jest za ciemno my w lazience chcemy biale od srodka ale jeszcze sie wacham..........

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Nani
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Dzielnica
    Słodka tajemnica
    Posty
    176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    92

    Domyślnie

    No fakt teraz widać lepiej, ale napisz proszę ile cm bądź metrów ma ten wysunięty balkon na salonem?

    Superowo jest widzieć coś co będziemy mieć za jakieś 3 miesiące no może 4, w sumie to zależy od pogody i chęci naszych budujących, bo na razie nas olali (maja gdzieś robotę na wykończeniówce).

    Widoki, to macie takie nieziemskie za oknami, my o takich możemy tylko pomarzyć w snach...

  6. #6

    Domyślnie

    Mycha!!! No widzę, że ta wiosna przyszła do Was na całego

    Pieknie się dzieje u Was Zmotywowałas mnie tą swoją roślinnością. Odkaładałam moment zrobienia ogródka na maj, ale natychnięta Twoimi zdjęciami chyba popełnię go już w ten weekend

    Tujki też mamy zamiar sadzić. Ale póki ogrodzenia brak to boję się, że szybo zmienią właściciela


    Widzę, że zabieracie się za ocieplenie dachu.. U nas jeszcze chwila, jeszcze moment..


    Pozdrawiam i duŻo słońca życzę, e
    Sprzedam pilnie 2 działki budowlano-rekreacyjne w Mostówce gm.Zabrodzie


    naszych marzeń spełnianie

  7. #7

    Domyślnie

    Konie cudne! Zazdroszczę takiego sąsiedztwa Kanał w garażu? Hmm... nawet nie będą mówić mężowi, bo on też o nim marzył

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar IwaKrzys
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Podlaskie
    Posty
    180
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    a jakie macie drzwi od kotlowni ???wejsciowe tez juz sa??????

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar IwaKrzys
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Podlaskie
    Posty
    180
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    fotki poprosze

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar geedymin
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zarzecze k/ Rzeszowa
    Kod pocztowy
    36-021
    Dzielnica
    Boguchwała
    Posty
    80

    Domyślnie Drzwi garażowe

    Zdecydowanie zostawić tak jak jest i nie kombinować...
    Szczerze, fajny wyszedł efekt. Myślę, że nikt by nie zaryzykował takiego połączenia, a wyszło naprawdę ładnie...
    Szczerze kibicuję...


    Cytat Napisał Mychadita Zobacz post
    I oto one:





    Są piękne i w tym problem. Były kupione okazyjnie z planem na oklejenie ich jakąś specjalną okleiną na kolor taki jak drzwi:



    Zdjęcie zrobione zaraz po zamontowaniu, potem drzwi zostały zabezpieczone przed uszkodzeniem, więc nie zrobię zdjęcia drzwi i bram razem.
    Generalnie drzwi mają kolor podobny do dachu i takie docelowo miały być bramy. No ale, tak mi się podoba ich aktualny kolor (pasujący zresztą do okien), że zaczynam się zastanawiać jak sprawę rozwiązać.

  11. #11

    Domyślnie

    Łączę się z Tobą w bólu - ja mam ból gardła i zatkaną kichawkę, a maluchy też już coś łapie.

    Zazdroszczę elewacji! Z drzwiami oraz z bramami nic nie kombinuj - jest w porządku

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mordka007
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Piotrków Tryb.
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    112
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam po dłuższej nieobecności. Ale pięknie się u Was zrobiło Jaki tynk zewnętrzny kładliście i ile Was to kosztowało? Ciekawi jesteśmy na jaką sumę musimy się szykować

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Nani
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Dzielnica
    Słodka tajemnica
    Posty
    176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    92

    Domyślnie

    Witam Was ponownie,

    No widzę, że praca wre, miło popatrzeć jak wszystko nabiera "domowego" wyglądu. Ja wczoraj rozpoczęłam drugą cześć akcji szukania okien. Przyznam, że doznałam lekkiego osłupienia jak facet powiedział mi 9000zł za to okno do salonu - HST, masakra jakaś. Ile Was kosztowało to okno?

  14. #14

  15. #15

    Domyślnie

    Witaj Mycha ja nie wiem jak to się stało że Ci nie odpisałam. Ale wiem, że chciałam bo pamiętam że czytałam Twój post ale nie mam pojęcia jak to się mogło stać :/ wybacz to fakt lacobel dodał całego efektu w kuchni- nie ma fug... i to jest jeden z ważniejszych argumentów, prosty w zadbaniu czystości! Polecam pisałaś że szukasz wanny polecam firmę RIHO. P.S
    Oj też już czekam na wiosenną kawkę na tarasie Więcej na priv
    Ostatnio edytowane przez Lusia191 ; 19-02-2015 o 13:48

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Nani
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Dzielnica
    Słodka tajemnica
    Posty
    176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    92

    Domyślnie

    Ja to chciałabym o wiele więcej poszaleć w tym domu, bo się da, ale koszta byłyby jeszcze wyższe. Daliśmy ciała przy wyciąganiu rur kanalizacyjnych i nie wyciągnęliśmy ich na poddasze. Więc gdybym chciała w przyszłości na górze łazienkę, to niema na nią szans.

    W zeszłym tygodniu w necie wpadło mi w "ręce" zdjęcie wysokiego salonu z 5 oknami dachowymi!!! wygląda to tak super, że od razy wysłałam zdj.mężowi, ten bez wahania odpisał - na co czekasz, dzwoń do składu, zapytaj o cenę okien i do dzieła. Mój zapał ostygł po uzyskaniu ceny. 2 dodatkowe okna z montażem koszt jedyne 4150zł, trochę za dużo, a efekt końcowy pewnie byłby fajny, ale w głowie myślę, że za tą kasę można zrobić coś na dole.

    I takie właśnie głupie myśli cały czas krążą w mojej głowie, a mogliśmy zorbić to czy tamto, a to jeszcze by się przydało i tak w kółko. W drugiej strony szybko wracam na ziemię tłumacząc sobie, że WSZYSTKIEGO W ŻYCIU MIEĆ NIE MOŻNA.

    Co do kawy na tarasie
    Cytat Napisał Mychadita Zobacz post
    Za to w niedzielę piliśmy pierwszą w tym roku kawę na tarasie i już wiem, że nie zamieniłabym naszego domu na żadne mieszkanie.
    Mam tylko nadzieję, że mój mąż myśli tak samo.
    Mam nadzieję, że kiedyś usłyszę od mojego męża - kochanie, to była dobra decyzja. A piszę tak dlatego, że to facet z bloku (chów klatkowy), który dopiero od 3 lat zaznaje życia na "wolnym wybiegu", ale z drugiej strony, co to za wolny wybieg jak u teściów... Dlatego mam taką cichą nadzieję, że jak już się przeprowadzimy, to wypowie to magiczne zdanie.

    Pozdrawiam Was gorąco

    P.S. Jest niedziela, nie śpię od 6:20, śpiew ptaków za oknem jest po prostu nie do opisania, a w kalendarzu dopiero 22 luty.

  17. #17

    Domyślnie

    Bardzo ładny My mamy podobny czyli bez środkowej cyferki No to czekamy na fotki z działań łazienki

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Nani
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Dzielnica
    Słodka tajemnica
    Posty
    176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    92

    Domyślnie

    Aaaaa mam pytanie, jakie schody będziecie robić w salonie? U nas to jakaś masakra, miejsce w jakim musi się zmieścić to 170x170cm

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony