dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Okna Vidok, okucia roto nx

    Czy posiada ktoś z forumowiczów okno rozwierno uchylne z okuciami roto nx?
    Zakupiłem takie okno i problemem jest taki że przy otworzeniu okna, górne sanki kołyszą sie, są poprostu luźne. Przez to całe okno ma luz ok 5 mm,
    Nie zauważyłem czegoś takiego w żadnym oknie współczesnym ani sprzed 20 lat.
    Serwis odmówił gwarancji, bo rzekomo tak ma być.
    Czy ktoś mógłby mi to potwierdzić?
    Przecież to nonsens, idąc tym tokiem rozumowania to wszystkie drzwi i okna mogą latać na wszystkie strony, no bo czemu by nie?
    Przesyłam link do nagrania przedstawiające problem. Mam nadzieję, że to nie jest sprzecznie z regulaminem forum.
    https://www.youtube.com/shorts/Wkbkra5Nzs4

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.123

    Domyślnie

    Żenadą jest formułować takie tytuły filmów.
    Tak jak na filmie jest prawidłowo. Ciesz się że nie masz okuć ukrytych, bo tam to dopiero jest luz!
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź, ale z czego mam się jeszcze cieszyć? Może z tego, że łaskawie mi sprzedali? Brawo, gódźmy się na bylejakość nazywaną najnowszymi technologiami.
    Jako klient mam prawo być niezadowolony i mam prawo dzielić się moimi wnioskami w internecie. Jakby mnie ktoś wcześniej ostrzegł, że okna lata jak szatkownica to bym w życiu nie kupił. W związku z powyższym wszelkie uwagi i rozważania moralne dotyczące mojego subiektywnego opisu nagrania bardzo proszę zostawić dla siebie.
    Pytanie było proste, na które udzielono mi odpowiedzi. Jeżeli jeszcze ktoś z użytkowników jest w stanie potwierdzić lub zanegować prawidłowość pracy tego okucia, będę wdzięczny.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.123

    Domyślnie

    Tak, masz prawo pokazywać że nie masz pojęcia o oknach i w związku z tym chcesz rządzić tym światem. Tak, mogłeś nie kupować okna i zatkać sobie dziurę folią.

    Nie miałeś okazji zobaczyć okna na żywo? Kupiłeś je w ciemno?!??!?! To dopiero jest beztroska!
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony