dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz domek

Dachowka

Oceń ten wpis
Na domu Creaton Premion czarna glazura, a na budynku gospodarczym Creaton Titania. Rynny metalowe KJG





Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar piotrp1
    Jakoś ten dom od stodoły niewiele się różni. Dawno już nie widziałem tak brzydkiej architektuty.
  2. Avatar rodii
    No niestety nie kazdego stac na wymyslne palace. Gdybym wygral w lotka to pewnie wygladaloby to inaczej
  3. Avatar alusia1974
    Cytat Napisał rodii
    No niestety nie kazdego stac na wymyslne palace. Gdybym wygral w lotka to pewnie wygladaloby to inaczej
    Normalny,prosty dom.A tym panem sie nie przejmuj,on ma zawsze wiele do powiedzenia i to zazwyczaj niemilego(taki typ widocznie).Pozdrawiam
  4. Avatar olaibartek
    Niektórzy na wszystkim się znają i jak zwykle wtrącają te swoje miłe uwagi.....Ja akurat gustuję w tego typu architekturze a pałace niezbyt mi się podobają i znam kilka osób,które stać na pałace a sprawiły sobie takie stodoły i nawet w nich mieszkają Pozdrawiam piotrp1 i nie mogę się doczekać,kiedy poza krytyką wszystkich i wszystkiego zaprezentujesz swoje dzieło w postaci cudu architektury, techniki i designu oczywiście
    Updated 13-12-2013 at 19:16 by olaibartek
  5. Avatar piotrp1
    No chyba coś z wami nie tak. Przecież to dom doklejony do domu !. Ja nie mówię że mi się nie podobają stodoły, ale to, to lekka przesada i można pokazać z milion wersji normalnych a nie sklejek które architektonicznie razem nie pasują.
  6. Avatar rodii
    Cytat Napisał alusia1974
    A tym panem sie nie przejmuj,on ma zawsze wiele do powiedzenia i to zazwyczaj niemilego(taki typ widocznie).Pozdrawiam
    To niestety juz wiedzialem i takie opinie obchodza mnie tyle co zeszloroczny snieg
  7. Avatar olaibartek
    No tak właśnie myślę,ze to ze mną i wieloma innymi jest coś nie tak. Na szczęście jest jedna osoba z którą wszystko jest ,,tak"...Szkoda,że głównie specjalizuje się w krytyce wszystkiego na co spojrzy.Powodzenia i mniej jadu przy okazji świąt
  8. Avatar alusia1974
    Cytat Napisał olaibartek
    No tak właśnie myślę,ze to ze mną i wieloma innymi jest coś nie tak. Na szczęście jest jedna osoba z którą wszystko jest ,,tak"...Szkoda,że głównie specjalizuje się w krytyce wszystkiego na co spojrzy.Powodzenia i mniej jadu przy okazji świąt
    Brawo
  9. Avatar alusia1974
    Cytat Napisał olaibartek
    Niektórzy na wszystkim się znają i jak zwykle wtrącają te swoje miłe uwagi.....Ja akurat gustuję w tego typu architekturze a pałace niezbyt mi się podobają i znam kilka osób,które stać na pałace a sprawiły sobie takie stodoły i nawet w nich mieszkają Pozdrawiam piotrp1 i nie mogę się doczekać,kiedy poza krytyką wszystkich i wszystkiego zaprezentujesz swoje dzieło w postaci cudu architektury, techniki i designu oczywiście
    Pewnie sie nie doczekamy,bo nasze umysly moglyby tego nie ogarnac
  10. Avatar Agasense
    Gratuluję!!! Kto u Ciebie jest wykonawcą? mogę prosić o kontakt na mail: [email protected] pozdrawiam