dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jankes77

  1. Dziennik - Paprotka

    Kwiecień 2008

    No i po dwóch dniach ławy zostały zalane :lol:
    A o to efekt:



    Teraz tydzień schnięcia. W międzyczasie przyjedzie piasek i Panowie z wodociągów przygotują przyłącze wodne.

    Pożyjemy zobaczymy :)

    Noi w sobotę z samefo rano ekipa z wodociągów wpadła wraz z koparkowym i paru godzinach pojawiła się woda na budowie.

    ...
  2. Dziennik - Paprotka

    Marzec 2008

    Dziś w sobotę udało się z teściem przygotować deski i paliki dla geodety.

    W piątek - 7 marca Teściu ze swoim znajomym przywiózłi budę gospodarczą - Baleronik mięsny :lol: .
    Udało się ustawić na skraju działki, choć chwilami myślałem, że znajdzie się na płocie i działce sąsiadów. Niezły byłby wtedy początek :o .



    Jutro miało być tyczenie ale majstrowi cos ...
  3. Dziennik - Paprotka

    Luty 2008

    6 Lutego śmogam do Starostwa z papierami i z myślą ile będzie to wszytsko trwać. Na samym początku okazuje się że brakuje pare papierków - uzgodnien, dojazdu drogi i odrolnienia. Ale projekt zostaje wpisany i zaczyna się odliczanie.
    Tego samego dnia dosatrczam uzgodnienia z energetyki i wodociągów. Na drugi dzień donosze decyzje o dojeżdzie do drogi publicznej. Po paru dniach udaje mi się załatwić pisemko że działka nie wymaga odrolnienia i pozostaje ...
  4. Dziennik - Paprotka

    Styczeń 2008

    Czas na wstępne zakupy z nowym rokiem :wink:

    Na początek poszła wieźba. Nie ma jak drzewo zimowe.
    Pojechałem do tartaku z zestawieniem materiału ale okazało się że będe musiał to przedyskutowac z majstrem i niech on ustali dokładne wielkości poszczególnych belek itp. Po obliczeniach przez majstra pojechałem znów do tartaku i już złożyłem zamówienie. Ponadto trzeba było dwie belki podzielić na mniejsze bo inaczej trza by było ...
  5. Dziennik - Paprotka

    Grudzień 2007

    Przed świętami została zrobiona adaptacja elektryki, nieudało się niestety zaadaptować cześci wodociągowej. Kolega, który miał to robić zawalony robotą :x . No nic pozostaje czekać do stycznia 2008. W międzyczasie można wstępnie rozejrzeć się za materiałami na budowę. Dobrze by było przynajmniej te drzewo i bloczki prędzej kupić.

    Tydzień temu teściu dzwonił, że namierzył fajną budę dla robotników na przechowanie różnych ...
Strona 1 z 2