dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Zaległe sprawy

    Po tym jak tata pomógł Rysiowi zafoliować pokoje na poddaszu przyszła pora na obudowanie okien płytami gipsowo-kartonowymi. Tu i ówdzie trzeba było dołożyć trochę folii i krok po kroku mierzyć i docinać kolejne kawałki płyty. Żmudna robota, bo choć kawałki niewielkie, to muszą być naprawdę dobrze dopasowane, żeby szpary między nimi nie były zbyt duże. Jak widać na zdjęciach nie zawsze się udawało i trzeba było płytę docinać jeszcze raz.

    Zdjęcia


    W zeszłym roku ...

    Updated 25-09-2010 at 22:48 by JoShi

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. mury już są... ale problemów nie brak

    31-07-2010 Mury juz są. Można brać pomiary na okna, hm... tylko jakie wybrać ? ( plastik ? drewno?) i na kiedy montaż? To jest pytanie, kilku doradców ..... i to chyba największy problem , jedni wstawiają przed dachówką, inni zaraz po położeniu ... a jeszcze inni twierdzą , że mury musza przeschnąć , kilka miesięcy.
    Następny problem - energetyka.
    Zgdonie z zawarta umową , należy ustanowić służebnośc dla PGE . Drobnostka- 530 zł wraz z wpisem do ksiąg wieczystych. ...
  3. Dom w Lesie

    Ale sobie, kurrrrcze, narobiłem!

    Normalnie, wtopa na całej linii i najgorsze jest to,że nie wiadomo, co teraz robić...
    Przed straszliwym wyborem bowiem stanąłem. Okazało się, że moje ulubione wnętrze w domu, znaczy wnętrze szachtu jest po wstawieniu rozdzielni dostępne dla mnie na styk... Wchodzę, czy też raczej wczołguję się tam z wielkim trudem, jedynie bokiem a i to ocierając bandziuchem o pompy cyrkulacyjne. Odrobinka mięśnia piwnego więcej i nie wejdę. ...
  4. Z wiarą i nadzieją...czyli nasza droga do domu:)

    Witam serdecznie
    Ależ się cieszę, że w końcu to robię...piszę...
    Przyznaję, że od wielu miesięcy podczytuję Wasze dzienniki, podglądam Wasze wnętrza...i jakoś nie potrafiłam znaleźć motywacji do tego by założyć swoje miejsce na forum
    A jednak...jestem...i po cichutku mam nadzieję, że nie będę w tym miejscu sama. Mówiąc wprost- liczę na Was

    Nasza działka to 13 arów ziemi zakupionej rok temu w miejskim przetargu. Urzekło nas miejsce ...
  5. Lipiec

    Czekamy na odwierty do pompy ciepła
Strona 1 z 80