dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Strop

    Trochę to trwało zanim odreagowałem robotę na drutach i teraz trochę po opowiadam.
    Zbrojenie wieńców i stropów trwało odrobinie za długo ale wyszło znakomicie, jak wcześniej wspominałem strop za zbroiłem siatką 9x9cm i mnóstwo wiązań. Największym wyzwaniem było garaż przestrzeń nie podparta w dwóch stronach tylko podciągi i ty przy rozpiętości 6,9 x 7,6 trzeba było zastosować podwójne zbrojenie do rozpiętości górnego zbrojenie 1,8 m po krawędzi i strzałka ...
  2. Wieniec wylany!

    - 20-10-2013 - 13:34 (Indywidualny - bez garażu i bez kotłowni w salonie (czyt. kominka :P ))
  3. Nasze małe wielkie marzenie

    Mimo wielu problemów z ekipą murującą - UDAŁO SIĘ !!! Dom stoi zadaszony i oczekuje na okna i drzwi
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0019.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	219660   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0018.jpg
Wyświetleń:	143
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	219661  
  4. W oczekiwaniu na...

    Poszukiwań wykonawcy do SSO ciąg dalszy...ofertujemy kilka firm na raz, zobaczymy co nam zaproponują, wieksząść polecana na Forum..Jutro mamy pierwsze spotkanie z architekt która będzie rysowała dla nas projekt budowlany i pomagała we wszystkich formalnościach potrzebnych do złożenia wniosku o PnB. W miedzyczasie odbieramy wyniki badań geotechnicznych. Czekamy takze na mapę ale nie można oczekiwać że w urzędzie coś sie przyspieszy...ponadto planujemy wykosić nasze chwasty...jutro ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: firma, spółdzielnia, sso Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. No i ogrodzone :)

    dzisiaj ogrodziłem, przy większościowym udziale ojca. Słupy z lasu, 3,2 metra, nie było akurat niższych. Ale po 6 zł sztuka, siatka darowana z innej budowy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	201310191240.jpg
Wyświetleń:	221
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	219619Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	201310191241.jpg
Wyświetleń:	199
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	219620