dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Moja CHOMICZOWKA

    15.05.2010 Panowie wyczyscili deseczki jak obiecali , posprzatali plac budowy i jeszcze zaszalowali budyneczek gospodarczy , aaaaaaaaaa i powieszona zostala apteczka w blaszaku tak na wszelki wypadek gdyby ktos zrobil sobie KUKU na budowie :bash:

    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us
    :hug:
  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Witam Agulka !!!!! Idę na rewizytę ! Mnie też miło cię poznać, choć nie widzę ....:)
  3. Dziennik Ani i Bartka

    A teraz nasze płytki drewnopodobne Nowa Gala Stonewood w odsłonie 02 i 03:)
    Płytki położymy w całym salonie, jadalni, kuchni i korytarzu, wyróżniając strefy pomieszczeń (nie ma między nimi wszystkimi żadnych ścian) tymi dwoma odcieniami.
    Zamiast dekorów pomiędzy kolorami pojawią się białe otoczaki zalane żywicą epoksydową. Na zdjęciu mam parę otoczaków przywiezionych z południa Wielkie Brytanii, z plaży pod Southampton. To była jedna z naszych pierwszych ...
  4. Budowa rozpoczęta

    4 maja -początek budowy,czeka nas dużo pracy ,ale to sama przyjemność
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	działka 001.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	52,8 KB
ID:	10830   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	działka 003.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	10831  
  5. Dziennik takiej_ja - LMB 01

    - 16-05-2010 - 22:03 ([url=http://forum.muratordom.pl/dziennik-takiej-ja-lmb-01,t159815.htm]Dziennik takiej_ja[/url])
    W tym tygodniu oprócz stelaża - mając w sumie 2 dzionki wolnego, w jeden dzionek ułożylismy wełnę;)

    Początek
    Załącznik 10826

    Coraz dalej i nawet byłam zdziwiona tą wełna o grubości 20 cm, bo spora była.

    Tutaj nas kuchnią i jadalnią.

    Załącznik 10828

    A oto i koniec.

    Załącznik 10829

    Wełny zostało 2 i troszkę rolki z 19 sztuk. Ale to będzie ...
Strona 1 z 21